• 55940166 21 98+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه تا چهارشنبه 9:00 تا 18:00 | پنجشنبه 9:00 تا 13:00

درباره ما

about-us

 

گروه مهندسی پارس مگا صنعت با نام تجاری پارس مگا در سال 1389 با هدف فعالیت در زمینه خدمات اتوماسیون صنعتی و الکترونیک شکل گرفت.

 

گروه مهندسی پارس مگا با پشتوانه سال­ ها تجربه در زمینه اتوماسیون صنعتی و استفاده از به­ روزترین محصولات از برند­های معتبر جهانی یکی از پیشگامان ارائه و توسعه خدمات اتوماسیون صنعتی و کنترل در ایران می­ باشد.

 

این گروه با دارا بودن کادری دانش آموخته و مجرب که مسلط به استفاده از ابزار و ادوات کنترلی روز دنیا می­ باشند، اقدام به طراحی و اجرای پروژه­ های اتوماسیون صنعتی در طیف وسیعی از نیازهای بازار و صنعت نموده است .

 

خدماتی همچون طراحی و اجرای اتوماسیون خطوط تولید، طراحی و اجرای سیستم کنترل ماشین آلات صنعتی، طراحی و اجرای سیستم های کنترلی دستگاه­ های  اندازه گیری و آزمایشگاهی و مشاوره در اجرای پروژه های صنعتی را می توان به عنوان قسمتی از خدماتی که توسط بخش اتوماسیون پارس مگا ارایه می ­شود نام برد.

 

 

 

بخش الکترونیک پارس مگا با بهره مندی از دانش روز دنیا و تجربه سالیان متمادی طراحی و تولید مدارات الکترونیکی تامین کننده نیازهای بخش صنعت و پروژه الکترونیکی ارایه شده به این بخش بوده است.

 

بخش الکترونیک پارس مگا با توجه به نیاز بازار اتوماسیون و کنترل و کارخانجات صنعتی اقدام به طراحی و تولید مدارات الکترونیکی کنترلی «مدارات میکروکنترلری، ترانسدیوسر و ترانسمیتر و ...» و مدارات الکترونیکی قدرت اعم از« برد تریاک، برد رله و ...» نموده است.

 

همچنین در این بخش با تامین مدارات الکترونیکی قدرت و کنترلی که بنابر نیازهای خاص مشتریان طراحی و تولید می­ شوند گامی موثر در کاهش هزینه­ ها با ارتقا و ویژه سازی «Costomize» پروژه­ های صنعتی و الکترونیکی  برداشته است.